İçeriğe geç Altbilgiye atla

Access Bars Seansının Etkisi Nelerdir?

Access Bars Seansının etkisi kadar, seans süresi de çok merak edilir. Genellikle, 32 noktanızın tamamını kapsayan bir Access Bars seansı, 1 saat ya da üzeri bir zaman alır. Seansın etkileri, siz masadan kalktıktan çok daha uzun bir süre sonra da ortaya çıkabilir. Durum böyle olsa da, ilk Bars seansınızı yaptırdığınız andan itibaren, barlarınızda biriken enerji salınmaya başlar. Bu işlemin bir bitiş süresi yoktur, sürekli devam eder. İlk seansınızdan sonra yaptırdığınız her seans, enerjinin serbest bırakılma şiddetini arttırır ve daha hareketli bir hale getirir.

Bir seansın en tesirli etkileri, seans yaptırmanızdan 3 ila 4 hafta sonra kendilerini göstermeye başlar.

Access Bars Seansından Sonra Hangi Etkiler Görülebilir?

Bunu kesin olarak bilmeniz mümkün değil. Çünkü her bir seans diğerlerinden farklıdır. Seansın sonunda neler olabileceğini tahmin etmenin bir yolu bulunmuyor. Standart olarak, seansı yaptırmadığınızdaki ruh halinizden daha iyi hissedeceğiniz garantidir. Diğer etkilerini görmeniz zaman alacaktır. Her seansınızın sonunda da farklı etkilerle karşılaşabilirsiniz.

Bir Sorununu Çözmek İçin Ne Kadar Access Bars Seansı Gerekiyor?

Bir sorunun çözümü için kaç Access Bars seansı almanız gerektiğini uygulayıcı da tam olarak bilemez.  Belirtiler ve rahatsızlıklar; siz ve vücudunuz, istenmeyen durumunuzu vücudunuzda tutan, hayatınızın her evresindeki değerlendirmeleri, düşünceleri, hisleri, duyguları, inançları, kararları ve yargıları kendinizden salmaya hazır olduğunuzda sizi terk edeceklerdir. Bu işlem doğrusal bir şekilde ilerlemez, yani bir insanın tek bir seansta kurtulduğu rahatsızlık, başka biri için daha fazla seans gerektirebilir. Bunda bir yanlışlık yoktur, çünkü her insan birbirinden farklıdır. Ancak, uygulayıcınızdan belirli bir sıkıntınıza veya semptomunuza yönelik bir seans yapmasını isteyebilirsiniz. Seansın sonuçları, seansı yaptıran kişi ve vücudu tarafından belirlenir.

Access Bars Seansının Etkisi Uzun Dönemde Nelerdir?

Düzenli olarak Access Bars seansları alan insanların çoğu, yaptırdıkları seanslar sonucunda hayatlarının günden güne daha kolaylaştığını ve daha iyiye döndüğünü rapor etmişlerdir.

Seansların yaşamımızı güzelleştiren uzun dönemli etkilerini sıralayacak olursak;

  • Uykularınızdan daha dinlenmiş bir şekilde uyanırsınız,
  • Hayatınızdaki engellerin giderek ortadan kalktığını görürsünüz,
  • Daha mutlu olmaya başlarsınız,
  • Zamanla korkularınız, endişeleriniz, fobileriniz sizi terk eder,
  • Zaman ilerledikçe daha enerjik bir kişiye dönüştüğünüzü fark edersiniz.

Access Bars için zaman kaybetmeden, şimdi randevu oluşturabilirsiniz.

Limonluk, Çoruhlu New Wave Plaza, İsmet İnönü Blv. 2486.Sok No:4/6, 33120 Yenişehir/Mersin/Türkiye

 

 

Canan Doğuş © 2024. Tüm Hakları Saklıdır

× Whats App İletişim