İçeriğe geç Altbilgiye atla

Access Bars Nasıl Uygulanır?

Access Bars Nasıl Uygulanır sorusu en çok merak edilenlerden bir tanesidir. Hayatımızın herhangi bir döneminde beynimizde elektriksel olarak depolanan, bütün duyguları, düşünceleri, değerlendirmeleri, hisleri, yargıları, kararları ve inançları serbest bırakır.

Bu serbest bırakma işlemi, başımızda bulunan 32 noktaya yani barlara, hassas dokunuşlar yaparak olur. Bu dokunuşlar, barları uyarır ve elektriksel olarak deşarj olmalarını sağlar. Böylece aklımızda yer eden gereksiz ve bizi kısıtlayan şeylerden kurtuluruz. Bir nevi bilgisayarımızdaki çöp kutusunu boşaltmamız gibi.

Sigortanız atıp elektriğiniz kesildiğinde, elektriğinizin geri gelmesi için sigortayı bağlamanız ya da şalteri kaldırmanıza benzer bir şekilde, Aceess Bars da sizin elektriğinizin gelmesini sağlar. Böylece evrenin bütün enerjisi sizin kullanımınıza hazır hale gelir. Evrenin enerjisini kullanabilmek de beraberinde, hayatınızın daha neşeli, daha kolay, daha huzurlu ve daha görkemli bir hal almasının yolunu açar.

Bio geri besleme alanında uzman birçok doktor, bir saatlik Access Bars seanslarının sonucunda, beyin dalgalarının beta dalgalarından çok daha rahat olan teta dalgalarına dönüştüğünü rapor etmişlerdir. Bu da bizi, Access Bars uygulamasının beynin elektriksel fonksiyonlarını değiştirdiğini bildiğimiz için çok şanslı yapar.

Access Bars’dan Sonra Neler Beklenebilir?

Her Access Bars seansı diğerlerinden farklıdır. Seans sonrası olabilecek en kötü şey, harika bir masaj yaptırdığınız için hissedeceğiniz rahatlamadır. Olabilecek en iyi sonuç ise, tüm hayatınızın değişeceğidir.

Seans sonucu en yaygın etkileri sıralayacak olursak:

  • Huzur ve rahatlık duygularında artış
  • Geçmişte sizi üzen durumlara daha az tepki verme
  • Daha dinlenmiş uyanılan ve daha derin bir uyku
  • Seanstan önce sizi üzen ve huzursuz eden bir konunun, seans sonucunda sizin için artık bir öneminin kalmaması.

Access Bars Seansları Fiziksel Rahatsızlıkları ve Ağrıları Giderebilir mi?

Access Bars seansları bilinci rahatlatır. Omurga eğriliği sorunu olanlarda boy artışı, doktorların ameliyat önerdiği içe basma problemi olanlarda iyiye doğru değişim ve vücudun her yerinde olan ağrı ve sancılarda azalma ve yok olma; tek bir seansın sonucunda değişim görülen durumlardan bazılarıdır. Birçok insan Access Bars’ı diğer yöntemlerle birlikte kullanarak; kronik yorgunluk ve kireçlenme gibi sorunlarını yenmiştir.

Access Bars hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçin.

Limonluk, Çoruhlu New Wave Plaza, İsmet İnönü Blv. 2486.Sok No:4/6, 33120 Yenişehir/Mersin/Türkiye

 

 

Canan Doğuş © 2024. Tüm Hakları Saklıdır

× Whats App İletişim