Çalışma Saatleri : Pazartesi / Cuma - 09:00 - 17:00
  İletişim : +90(324) 502 43 80

Access Bars Seansları Hangi Sıklıkla Yapılmalı?

Access Bars Seansları, kişiden kişiye değişim gösterse de, genellikle bir ile bir buçuk saat arası sürer. Ancak sadece 20 dakikalık bile bir seans yaptırsanız, hiç seansa katılmamaktan her zaman çok daha fazla bir fayda elde edersiniz.

Ne zaman Bars seansına katılmanız gerektiğini merak ediyorsanız bunun cevabı; kendinizi ne zaman iyi hissetmek istiyorsanız o zaman bars seansına katılmalısınızdır. Bu meslekle belirli bir süre uğraşan insanlar, düzenli olarak Access Bars seanslarına katılım gösterirler. Eğer kötü bir gün geçiriyorlarsa, düzenli seanslarına ekstra seanslar da eklerler.

Access Bars seanslarına hangi sıklıkla katılacağınıza şu sorulara verdiğiniz cevaplara göre karar verebilirsiniz.

  • Ne kadar iyi hissetmek istersiniz?
  • Hayatınızın ne kadar kolay olmasını istersiniz?
  • Günlük hayatınızda ne kadar enerjik olmak istersiniz?
  • İşinizde ne kadar başarılı olmak istersiniz?

Bu sorulara verdiğiniz cevaplar neticesinde ne kadar sıklıkla seansa katılacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz.

Bazı Access Bars uygulayıcıları, insanların neden her gün seans yaptırmadıklarını merak ediyor. Uygulayıcıların çoğu, haftada en az bir kere seans yaptırıyor. Ya da ne zaman stresli ve huysuz hissederlerse, hayatlarının gittiği yönde kararsız kaldıklarında, depresyona girdiklerinde, enerjileri düştüğünde seansa katılıyorlar.

Büyük bir şok, travma geçirdiğinizde ya da genel olarak kötü hissettiğinizde siz de Access Bars seanslarına katılabilirsiniz.

Access Bars Seansları Birden Fazla Alınabilir Mi?

Seanslara katılmak tamamen sizin seçiminizdir. İstemediğiniz hiçbir şey yapmak zorunda değilsiniz. Ama bilin ki; Access Bars’tan en fazla yararı sağlayıp, hayatlarını daha huzurlu ve daha verimli yaşayanlar, seansları defalarca ve düzenli yaptıranlardır.

Access Bars Seanslarının Maliyeti

Bunu tamamen size hizmet sunan uygulayıcınız belirler. Uygulamacılar birbirinden bağımsızdır ve farklı fiyatlar sunabilirler. Bazen de seansın tamamını veya bir kısmını size hediye edebilirler.

Access Bars Seansının Etkisi Ne Kadar Sürer?

Bir kere Access Bars uygulaması yaptırdığınızda; noktalar sonsuza kadar birikmiş enerjiyi serbest bırakmaya devam eder. İlk yaptırdığınız seanstan sonraki her seans, bu serbest bırakma işlemini daha dinamik bir hale getirir. En dramatik etkiler, seansınızı yaptırdıktan sonra ki 3- 4 hafta içerisinde kendini gösterme eğilimindedirler.

Access Bars Seansları hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek ve randevu oluşturmak için lütfen tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

× WhatsApp Destek Hattı!